KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914394
nr 1391 4394
Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinna med fruktkorg. Olja på pannå, 100x70, yttermått inklusive ram: 128x97 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 19 april 2021
kl 19:32:18
500 kr
600 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr